Перемога над часом

ПЕРЕМОГА НАД ЧАСОМ 2005-2017 рр

23.04.2005 р. Чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте» (м. Миколаїв).

І місце: Будний В.,  Швець Є.

ІІ місце: Шкляров О.

ІІІ місце: Казачинський О.

21.05.2005 р.  Республіканський турнір з Кіокушин – кан  карате присвячений Герою Радянського Союзу В. Синицькому (м. Бердянськ, Запорізької області).

ІІІ місце: Касьяновський Є., Панасюк  О.

21-22.10.2005 р. Першість України з Кіокушин – кан  карате серед дітей та юніорів  (м. Львів).

ІІ місце:  Шкляров О.

ІV місце: Будний В.

12.11.2005 р. Відкрита Першість м. Миколаєва  з Кіокушин – кан  карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте».

І місце:  Будний В.

18-19.11.2005 р. Кубок Оями з Кіокушин – кан карате серед чоловіків  (м. Ужгород).

Жосан Ігор ¼ фіналу;

24.12.2005 р. Кубок України серед чоловіків з Кіокушин-кан карате (м. Дніпропетровськ). 

Жосан Ігор 1/6 фіналу;

05.02.2006 р. Відкритий чемпіонат м. Миколаїва з Кіокушин – кан карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте».

І місце: Шкляров В, Жосан І.

ІІІ місце:  Будний В.

02.04.2006 р. Відкрита першість Голосіївського району з Кіокушин – кан карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте» (м. Київ).

ІІІ місце : Литвинюк Є.

16.04.2006 р. Відкритий чемпіонат Київської області з Кіокушин – кан карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте» (м. Бровари). 

ІІІ місце:  Грела А.

07.05.2006 р. Відкрита Першість м. Миколаєва  з Кіокушин  карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте».

І місце:  Шкляров В., Андрусенко Л.

26-27.05.2006 р. Міжнародний турнір з Кіокушин  карате серед дітей, юніорів та дорослих (м. Бердянськ).

ІІ місце :  Литвинюк Є.,  Андрусенко Л., Козоріз В.

21.04.2007 р. Чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин  карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів (м. Миколаїв).

ІІІ місце: Будний В.

13.05.2007 р. Відкрита Першість м. Миколаєва  з Кіокушин  карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів в розділi куміте.

ІІІ місце:  Белінський Д., Бартусенко А.

25-28.05.2007 р. Міжнародні змагання з Кіокушин  карате серед дітей, юніорів, та дорослих в розділi «куміте» (м. Бердянськ Запорізької області).

І місце :  Бартусенко А.

ІІ місце:  Шкляров О., Литвинюк Є., Антонюк А., Белінський Д., Тягнирядно М., Жосан І.,  Нестерчук Д.

ІІІ місце:  Шкляров В.,  Сюсюкало І.,  Малашинський С.,  Янішевський Д.

22.09.2007 р. Відкрита Першість м. Миколаєва  з Кіокушин  карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів в розділi «куміте» (м. Миколаїв).

І місце: Тягнирядно Д.,  Залевський І., Бартусенко А.

ІІ місце: Антонюк Д., Шкляров О., Левченко Д.

ІІІ місце: Шкляров В.

15.03.2009 р. Відкритий чемпіонат м. Миколаєва з Кокушин – карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів в розділi «куміте».

І місце: Єльчева А., Литвинюк Є., Лєсніков Є., Брюховецька Ю., Жильов І., Жильов В., Янішевський Д., Залевський І.

ІІ місце : Жосан І., Ковальова А., Сюсюкало І., Швець Є., Касьяновський Є.

ІІІ місце: Бартусенко А., Грела А., Крижановський Є., Троченко В.

09.05.2009 р. Відкритий  чемпіонат   м. Миколаєва з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте» присвячений Дню Перемоги.

І місце: Бартусенко А., Жильов В., Жосан І.

ІІ місце : Крижановський Є, Литвинюк Є., Ковальова А.

ІІІ місце : Троченко В., Сюсюкало І.

13-14.06.2009р. Чемпіонат України з Кіокушинкай карате серед чоловіків та жінок в розділi «куміте» (м. Сімферополь).

Пройшов до 1/6 фіналу Янішевський Д.

18.10.2009 р. III-й Відкритий чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок у розділi «куміте» (м. Миколаїв)

І місце:  Жосан І.,  Бартусенко А.

ІІ місце:  Нестерчук Д.

ІІІ місце:  Литвинюк Є.,  Ковальова А., Крижанівський Є.

24.10.2009 р. Чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте»  присвячений пам’яті Іллі Волкова (м. Миколаїв).

І місце:  Карнацький С.

ІІ місце:  Литвинюк Є.

ІІІ місце:  Сюсюкало І., Троченко В.

12-13.12.2009 р. Відкритий Кубок України серед чоловіків та жінок у розділi «куміте» (м. Донецьк).

Пройшов до 1/6 фіналу Грела А.

19-20.12.2009 р. Чемпіонат України з Кіокушин карате   в розділи «куміте» серед  дітей, юнаків та  дівчат.

І місце:  Литвтнюк Є.

ІІ місце:  Бартусенко А., Крижановський Є.

7-10.01.2010 р. Зимовий тренувальний табір (м. Херсон)

12-13.01.2010 р. Чемпіонат Полтавської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок  розділi «куміте» (м. Полтава)

І місце: Бартусенко А.

20-21.02.2010 р. Чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте»  присвячений Дню захисника Вітчизни (м. Миколаїв)           

І місце: Летицький І., Лєсніков Є., Жосан І., Сюсюкало І., Крижановський Є., Грела А., Нестерчук Д., Ковальова А., Бартусенко А.

ІІ місце: Малицький В., Таран О., Залевський І.,  Бойко В., Литвинюк Є., Петровський В., Бондаренко С., Бартусенко А., Мячков В.

ІІІ місце: Карнацький С., Долгачов І., Троченко В., Лобанов С., Кулік В., Кравченко К.,  Косовський Л., Оніщенко В.

12-13.03.2010 р. Чемпіонат України з Кіокушин карате серед чоловіків (м. Київ).

ІV – Нестерчук Д. 

2-3.04.2010 р. III – й Відкритий чемпіонат Одеської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділi «куміте»  «Південна Пальміра» (м. Одеса).

І місце: Грела А.

ІІ місце: Предко А.

ІІІ місце: Яровий В.

1-2.05.2010 р. IV-й Відкритий чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок у розділi «куміте» (м. Первомайськ).

І місце: Чернега М., Летицький І., Долгачов І., Троченко В., Сюсюкало І., Крижановський Є., Ковальова А., Бартусенко А., Литвинюк Є., Грела А., Дідухов С., Фоломкін І.

ІІ місце: Предко А., Лєсніков Є., Косовський Л., Таран О., Бойко В., Петровський В.

ІІІ місце: Яровий В., Карнацький С., Оніщенко В., Бандуровський С., Жильов В., Лобанов С., Залевський І., Кульчицький В.

14-15.05.2010 р. Чемпіонат Херсонської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів в  розділi «куміте» (смт. Іванівка, Херсонська область)

І місце: Жильов В.

ІІ місце: Шинкарьова К.

ІІІ місце: Бартусенко І., Яровий В.

11-14.06.2010 р. I-й спортивно-оздоровчий табір  Первомайської міської Федерації Кіокушин – кан шогакукай карате на території  національного парку «Бузький Гарт» (с. Грушівка, Первомайського р-ну, Миколаївської області).

24.10.2010 р. Чемпіонат м. Очакова з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат та чоловіків в розділі «куміте».

І місце: Шкляров В., Грела А., Сюсюкало І., Жильов В., Карнацький С., Лобанов С., Бартусенко А., Колодєєва Д., Чернега М., Летицький І., Янішевський Д., Крижановський Є., Шкляров М., Яровий В., Мячков В., Заставнюк М.

ІІ місце: Литвинюк Є., Залевський І., Бойко В., Ковальова А., Сущенко Т., Жосан І., Лєсніков Є., Лазарєв І., Кулик В., Волинський Б., Яворський Б., Таран О.

ІІІ місце: Костюк А., Ламанець І.,  Руденко Я.

13.11.2010 р. Кубок України з Кіокушин – кан карате серед серед дітей, юнаків, дівчат та чоловіків в розділі «куміте»  (м. Миколаїв).

ІІІ місце: Лєсніков Є.

19-20.12.2010 р. Кубок України з Кіокушин карате серед юнаків та юніорів в розділі «куміте» (м. Херсон).

І місце: Бартусенко А.

ІІ місце: Долгачов І.

ІІІ місце: Литвинюк Є., Шкляров В., Колодєєва Д.

14-16.01.2011 р. Зимовий тренувально-атестаційний табір з Кіокушин карате (м. Херсон)

19.02.2011р. Кубок Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей , юніорів, юнаків, дівчат та чоловіків у розділі «куміте» (м. Миколаїв).

І місце: Ковальова А., Волинський Б., Яровий В., Середенко У., Косовський Л., Карнацький С., Шкляров В., Таран  О.

ІІ місце: Бартусенко А., Лобанов С., Усатюк К., Винниченко І., Мельник В., Казанцев В., Бондаренко С., Кулік В., Борисов М., Летицький І., Шкляров М., Чернега М.

ІІІ місце: Жильов В., Базарнікова В., Усатюк Н., Колодєєва Д., Смульська А., Лазерєв І., Маліцький В., Долгачов І.

19.03.2011 р. Чемпіонат Запорізької області з Кіокушин карате серед дітей та юніорів (м. Запоріжжя)

І місце: Колодєєва Д.

26.03.2011р. Відкритий чемпіонат міста Кривий Ріг з Кіокушин карате серед дітей та юніорів

І місце: Жильов В., Лєсніков Є., Карнацький С.

ІІ місце: Жосан І., Шкляров М.

ІІІ місце: Волинський Б., Яровий В.

02-03.04.2011 р. Обласний навчально – тренувальний, атестаційний семінар з Кіокушин карате (м. Первомайськ, Миколаївської області)

15-17. 04.2011р. Чемпіонат України серед дітей, юніорів, юнаків (м. Сімферополь).

І місце: Бартусенко А., Ковальова А.

ІІ місце: Литвинюк Є., Шкляров В.

ІІІ місце: Колодєєва Д., Жильов В.

6-8. 05 2011 р. IIIй Відкритий чемпіонат Чеської республіки з Кіокушин карате (м. Прага, Чехія)

І місце: Бартусенко А.

30.05-17.06.2011 р. Спортивно – оздоровчий табір Первомайської міської Федерації Кіокушин-кан карате «Гарт»  

25-30.07.2011 р. Всеукраїнський спортивно-оздоровчий табір Українського союзу Кіокушин карате (с. Кізомис, Херсонська область)

23-25.09.2011 р. І-й Міжнародний турнір республіки Польща з Кіокушин карате « Кубок Галіція »

ІІІ місце: Таран О.

8-9.10.2011 р. V-й Відкритий чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків, дівчат, чоловіків та жінок у розділі «куміте» (смт. Снігурівка, миколаївська область)

І місце: Грела А., Кулік В, Чернега М., Карнацький С., Волинський Б., Кульчицька А., Ламанець І., Залевський І., Жильов В., Мельник В., Лесніков Є.

ІІ місце: Винниченко І., Усатюк К., Шкляров В., Млінцов В., Філанчук Д., Єльчева А.

ІІІ місце: Колодєєва Д., Михайлов А., Руденко Я.,  Середенко У., Шинкарьова К., Маліцький В.,  Таран О.

21-23.10.2011 р. Міжнародний учбово-атестаційний збір з Кіокушин карате (с. Понизівка, АР Крим)

22.10.2011 р. Всеукраїнський турнір пам`яті Іллі Волкова з Кіокушин карате серед юніорів, юнаків та дорослихм (Миколаїв).

І місце: Маліцький В.,  Шинкарьова К.

ІІІ місце: Шкляров В.

26.11.2011 р. І-й чемпіонат м. Первомайська з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків та дівчат. 

І місце: Колодєєва Д., Лазарєв І., Брижатюк А., Письменський К., Шкляров М., Волинський Б., Щербець Л., Філанчук Д., Мельник В., Жильов В., Лєсніков Є., Таран О., Середенко У., Усатюк К.

ІІ місце: Андрієвський В., Крижанівський Д., Корінний В., Солтасюк А., Маліцький В., Котик Я., Лєсюк А., Голуб Є., Базарніков А., Шкляров В., Костюк А., Залевський І., Кульчицька А.,  Ламанець І.

ІІІ місце: Тумко С., Лєсніков Є., Карнацький С., Гараєв В., Млінцов Д., Млінцов В., Руденко Я., Козоріз В., Смульська А., Гоцуляк О.

10.12.2011 р. Кубок України з Кіокушин карате серед чоловіків та жінок (м. Київ).

17-18.12.2011р. Відкритий Кубок України з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків та дівчат (м. Херсон)

І місце: Таран О.

ІІ місце: Усатюк К.

ІІІ місце: Лєсніков Є., Залевський І.

15-18.12.2011 р. Чемпіонат Європи з Кіокушин карате серед юнаків та дівчат (м. Варшава, Республіка Польща)

ІІІ місце: Литвинюк Є., Колодєєва Д.

25.12.2011 р. Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Кіокушин карате  серед дітей, юніорів, юнаків чоловіків та дівчат (м. Дніпропетровськ)

І місце: Середенко У., Залевський І., Млінцов В., Ковальова А., Грела А.

ІІ місце: Філанчук Д., Кульчицька А.

ІІІ місце: Лєсніков Є.

13-15.01.2012 р. Зимовий тренувально-атестаційний табір з Кіокушин карате (м. Херсон).

18-19.02.2012 р. Кубок Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків, дівчат та чоловіків (м. Миколаїв).

І місце: Середенко У., Колодєєва Д., Лєсніков Є., Усатюк К., Шинкарьова К., Солтасюк А., Волинський Б., Ковальова А.

ІІ місце: Брижатюк А., Шклярський В., Млінцов Д., Маліцький В., Литицький І., Філанчук Д.,  Жильов В., Бартусенко А., Гоцуляк О., Султанов В.,  Козоріз В.

ІІІ місце: Крижанівський Д., Ломакін К., Догарєв Д, Заставнюк М., Щербець Л., Лєсюк А., Мельник В., Гараєв В., Палькевич Я., Кульчицька А., Палькевич Д., Таран О., Залевський І.,  Млінцов В.

26.02.2012 р.  IV-й Відкритий чемпіонат Запорізької області з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків, дівчат та чоловіків (м. Запоріжжя)

І місце: Палькевич Я.

ІІ місце: Бартусенко А., Колодєєва Д.

ІІІ місце: Летицький І.

17.03.2012 року Чемпіонат України з кіокушин карте серед чоловіків та жінок м. Полтава

ІV місце:  Ковальова А., Грела А.

31.03.2012 р. Спільне тренування Федерації Кіокушин карате Миколаївської області (м. Миколаїв)

14-16.04. 2012 р. Чемпіонат світу з Кіокушин карате (м. Токіо, Японія)

Колодєєва Дар’я – учасниця змагання

20-21.04.2012 р. Чемпіонат України з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, юнаків та дівчат (м. Миколаїв)

І місце: Колодєєва Д.

ІІ місце: Лєсніков Є., Мельник В., Палькевич Я., Ковальова А.

ІІІ місце: Млінцов В., Шинкарьова К.

5-6.05.2012 р. IV-й Відкритий чемпіонат Чеської республіки з Кіокушин карате (м. Прага, Чехія)

І місце: Лєсніков Є., Бартусенко А.

ІІІ місце: Ковальова А.

9-10.06.2012 р. Навчально-атестаційний семінар з Кіокушин карате (м. Первомайськ)

22-28.07.2012 р. Міжнародний спортивно-атестаційний табір (с. Кізомис, Херсонська обл.)

29-30.09.2012 р.  Відкритий чемпіонат Полтавської області з Кіокушин карате «Полтавська битва – 2012»  (м. Полтава)

І місце: Лєсніков Є., Яровий В., Вільхівський І., Колодєєва Д.

ІІ місце:  Грела А., Філанчук Д., Таран О.

ІІІ місце: Мельник В.

5-6.10.2012 р. VІ-й Відкритий чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат, чоловіків, жінок та ветеранів «Первомайськ – 2012»  (м. Первомайськ).

І місце: Ковальова А., Колодєєва Д., Яровий В., Грела А., Середенко У., Колінченко М., Лєсніков Є., Карнацький С., Кульчицька А., Волинський Б., Солтасюк А., Вільхівський І., Філанчук Д., Маліцький В., Шинкарьова К.

ІІ місце: Кулік В., Щербець Л., Мельник В., Усатюк К., Пєженков М., Лєсюк А.

ІІІ місце: Крижанівський Д.,  Вальчук С., Палькевич Я., Руденко Я., Котик Я.

12-14.10.2012 р. Абсолютний чемпіонат України з Кіокушин карате серед чоловіків та жінок (м. Херсон)

ІІ місце: Ковальова А.

25-27.10.2012 р. Навчально-тренувальний збори збірної команди України з Кіокушин карате АР Крим (с. Понизівка).                     

24.11.2012р. ІІ- й  Чемпіонат міста Первомайська з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів к розділі «куміте»  (м. Первомайськ).

І місце: Лєсніков Є., Залевський І., Яровий В., Карнацький С., Шинкарьова К., Заставнюк М., Крижанівський Д., Голуб Є., Кульчицька А., Козоріз Б., Бєлік Д., Пєженков М., Соколов К., Середенко Д., Удовиченко Д., Лєсюк А.

ІІ місце: Мельник В., Черкасов М., Середенко У., Брижатюк А., Щербець Л., Ясногор Т., Котик Я., Кучмагра П., Вільхівський І., Шаповалов О., Ніколенко П., Жолобай М., Руденко Я., Борисов М., Догарєва О.

ІІІ місце: Філанчук Д., Гараєв В., Солтасюк А., Жильов В., Волинський Б., Бездітний Н., Догарєв Д., Теличко Д., Гончарук А., Притиковський Б., Левицький Н., Костенко А., Гулько М., Малков М.

23-24.11.2012 р. Кубок України з Кіокушин карате серед чоловіків та жінок (м. Дніпропетровськ).

ІІІ місце: Грела А.

7-9.12.2012 р. Чемпіонат Європи з Кіокушин карате серед юнаків, дівчат та юніорів (м. Белград, Республіка Сербія.)

ІІ місце: Колодєєва Д.

ІІІ місце: Ковальова А.

14-16.12.2012 р. Всеукраїнський чемпіонат з Кіокушин карате серед юніорів, юнаків та дівчат. (м. Херсон)

І  місце:  Колодєєва Д., Кульчицька А.

ІІ місце: Лєсніков Є., Солтасюк А., Середенко У.

ІІІ місце: Вільхівський  І., Смульська А., Палькевич Я., Усатюк К.

11-13.01.2013 р. Зимовий атестаційно –  тренувальний табір з Кіокушин карате (м. Херсон).

23.02.2013 р. Кубок Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат, чоловіків та жінок у розділі «куміте» присвячений Дню захисника Вітчизни (м Миколаїв)

I місце: Руденко Д., Теличко Д., Крижанівський Д., Лазарєв І., Лєсніков Є., Руденко Я., Солтасюк А., Малицький В., Кульчицька А., Шинкарьова К., Вільхівський І., Жолобай М., Колодєєва Д.,   Ковальова А., Голуб Є.

II місце: Бездітний Н., Козоріз Б., Бондар Д., Яровий В., Залевський І., Костенко А., Філанчук Д., Ніколенко П., Голіков В., Мельник В.

III місце: Клименко Б., Удовиченко Д., Козоріз В., Таран О., Середенко У., Догарєва О., Усатюк К., Гараєв В.,

15-16.03.2013 р. Чемпіонат України з Кіокушин карате серед чоловіків та жінок у розділах «ката» та «куміте»

I місце:  Колодєєва Д.

30.03.2013 р. Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів 1996-2007 років народження у розділі «куміте» (м. Кривий Ріг)

І місце: Бездітний Н., Усатюк К.,  Ніколенко П.,  Козоріз Б., Філанчук Д., Шинкарьова К., Голуб Є.

ІІ місце: Яровий В., Маліцький В., Карнацький С., Костенко А., Мельник В., Вільхівський І.

ІІІ місце: Догарева О., Яровий О., Крижанівський Д., Заставнюк М., Щербець Л., Жолобай М., Козоріз В.

12-13.04.2013 р. Чемпіонат України з Кіокушин карате серед дітей, юнаків дівчат та юніорів у розділі «куміте» (м. Сімферополь)

І місце: Костенко А., Шинкарьова К., Вільхівський І., Колодєєва Д.

ІІ місце: Голуб Є.

12-15.04.2013 р. Навчально-тренувальний збори збірної команди України з Кіокушин карате АР Крим (с. Понизівка).

4.05.2013 р. V Відкритий Чемпіонат Чеської республіки з Кіокушин карате (м. Прага)

ІІІ місце: Щербець Л.

17-18.05.2013 р. 27-й ваговий Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з Кіокушин карате  у розділах «ката « та «куміте» (м. Київ)

Колодєєва Д. – учасниця змагань

26.05.2013 р. Чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате у розділі «ката» серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок; у розділі «кроссфіт» серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів (м. Миколаїв).

Розділ «ката»

І місце: Голуб Є., Смульська А., Шинкарьова К., Щербець Л.

ІІ місце: Крижанівський Д., Костенко А.

ІІІ місце: Кульчицька А., Гараєв В., Андрієвський В.

Розділ «кроссфіт»

І місце: Костенко А., Смульська А.

ІІ місце: Шинкарьова К., Гараєв В.

ІІІ місце: Щербець Л., Таран О., Кульчицька А.

10-14.07.2013 р. ІІ Літній споривно-оздоровчий табір Первомайської міської Федерації Кіокушин карате та Федерації Кіокушин карате Первомайського району

28.09.2013 р. Відкритий Чемпіонат Сімферополя з кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів віком від 6 до 17 років (м. Сімферополь)

І місце: Крижанівський Д., Солтасюк А., Мельник В., Ніколенко П.

ІІ місце: Андрієвський В., Щербець Л., Голуб Є., Середенко У., Усатюк К.

ІІІ місце: Лєсніков Є.

12.10.2013 р. Абсолютний Чемпіонат України серед дітей, юніорів, дорослих та ветеранів (м. Київ).

І місце: Середенко У.

ІІ місце: Ніколенко П., Мельник В.

ІІІ місце: Щербець Л.

20.10.2013 р. 7-й Відкритий Чемпіонат Миколаївської області серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «куміте» (м. Миколаїв)

І місце: Філанчук Д., Крижанівський Д., Колодєєва Д., Солтасюк А., Середенко У., Щербець Л., Заставнюк М., Костенко А.

ІІ місце: Кульчицька А., Гараєв В., Курган Д., Клименко Б., Мельник В.

ІІІ місце: Таран О., Паланюк Н., Лазарєв І., Руденко Д., Борисов М., Смульська А., Костенко А., Жолобай М.

26.10.2013 р. Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед юніорів (м. Катовіце, Республіка Польща)

ІІІ місце – Лєсніков Євгеній

30.11.2013 р. ІІІ Відкритий Чемпіонат міста Первомайська

І місце: Бездітний Н., Крижанівський Д., Заставнюк М., Остапенко М., Щербець Л., Філанчук Д., Маліцький В., Жолобай М., Голуб Є., Лєсніков Є., Вільхівський І., Таран О., Грела А., Давиденко А., Середенко У.,  Кульчицька А., Усатюк К.

ІІ місце: Борисов М., Клименко Б., Голіков В., Гараєв В., Мельник В., Синицька А., Костенко А.

ІІІ місце: Шишков А., Левицький Н., Таранюк Б., Теличко Д., Кухаренко Б., Курган Д., Смульська А., Лазарєв І.

22.12.2013 р. Учбово-тренувальний, атестаційний семінар з Кіокушин карате (м. Миколаїв)

1.02.2014 р. ХІІІ Відкритий Чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок

І місце: Давиденко А., Щербець Л., Середенко У., Крижанівський Д., Голуб Є., Філанчук Д.

ІІ місце: Вільхівський І. Мельник В., Карнацький С.

ІІІ місце: Паланюк Н. Кульчицька А.

14-15.02.2014 р. Чемпіонат України серед юнаків, юніорів, кадетів, чоловіків та жінок у розділах “куміте” та “ката”

І місце: Усатюк К., Вільхівський І.

ІІІ місце: Лєсніков Є.

01.03.2014 р. Кубок Миколаївської області з кіокушин карате среде дітей, юнаків, дівчат, юніорів та чоловіків у розділі “куміте” присвячений Дню захисника Вітчизни.

І місце: Бездітний Н., Щербець Л., Кухаренко Б., Мельник В., Лісовий І., Філанчук Д., Давиденко А., Середенко У., Усатюк К.

ІІ місце: Солтасюк А., Ясногор Т., Малков М., Руденко Д., Гараєв В., Лєсніков Є.

ІІІ місце: Литвиненко Т., Шаповалов О., Теличко Д., Заставнюк М., Карнацький С., Кульчицька А., Ніколенко П.

4-5.04.2014 р. Чемпіонат України з кіокушин карате серед юнаків та юніорів у розділі «ката» та «куміте» (м. Дніпропетровськ).

І місце: Кульчицька А., Середенко У., Усатюк К.

ІІІ місце: Руденко Д.

31.05.2014 р. Чемпіонат Первомайської міської Федерації Кіокушин карате  у розділі “кросфіт”

І місце: Таранюк О., Литвиненко Т., Бездітний Н., Сіннєр М., Гайдученко А., Крижанівський Д., Давиденко А., Щербець А., Середенко У., Карнацький С.

ІІ місце: Тодоренко Я., Шишков А., Зенкін К., Шаронова Д., Столяр М., Кузьмович Д., Аркушенко М., Солтасюк А., Кульчицька А., Аббасов Ф., Голуб Є.

ІІІ місце: Опанасюк К.,  Веселовський В.,  Теличко Д.,  Руденко Д.,  Смульська А., Мельник В., Гараєв В.

28.07-03.08.2014 р. Літній тренувально-атестаційний табір Федерації Кіокушин карате Миколаївської області

1-6.08.2014 р. ІІІ спільний спортивний літній табір Первомайської міської Федерації Кіокушин карате та Федерації Кіокушин карате Первомайського району

 10-11.10.2014 р. Абсолютний Чемпіонат України серед чоловіків та жінок та Всеукраїнський турнір серед дітей та юніорів (м. Київ)

І місце: Середенко У., Солтасюк А.

ІІ місце: Кульчицька А.

11.10.2014 р. Відкритий Чемпіонат Черкаської області з  Кіокушин карате (м. Умань)

І місце: Давиденко А.

ІІ місце: Андрієвський В., Крижанівський Д.

ІІІ місце: Паланюк Н., Веселовський В., Ясногор Т.

18-19.10.2014 р. VIII  Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з Кіокушин карате “Березнегувате 2014” (смт. Березнегувате)

І місце: Малков М., Середенко У., Шишков А., Давиденко А., Мельник В., Солтасюк А.

ІІ місце: Руденко Д., Кульчицька А., Щербець Л., Литвиненко Т., Карнацький С.

ІІІ місце: Борисов М.

7-9.11.2014 р. Кубок України з Кіокушин карате серед дітей, юніорів, чоловіків та жінок (м. Дніпропетровськ)

І місце: Кульчицька А.

ІІІ місце Крижанівський Д.

15.11.2014 р. IV Чемпіонат міста Первомайська з Кіокушин карате у розділі “куміте” (м. Первомайськ)

І місце: Базарнікова В., Шаронова Д., Солтасюк А., Опанасюк Б., Веселовський В., Паланюк Н., Богусевич М., Шишков А., Брижатюк А., Опанасюк К., Куц Д., Середенко У., Куц О., Мельник В., Малков М., Руденко Д., Бездітний Н.

ІІ місце: Бондар О., Майстрюк П., Щербець Л., Ясногор Т., Миронов Б., Шаповалов О., Крістін А., Сідельников., Андрієвський В., Зенкін К., Аббасов Ф., Кульчицька А., Невольниченко Б., Кухаренко Б.

ІІІ місце: Клименко Б., Арутюнов Д., Столяр М., Ружаленко Б., Литвиненко Т., Борисов М., Діхтярук І.

28.02.2015 р. Кубок Миколаївської області з кіокушин карате у розділі “куміте” серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок (м. Миколаїв)

І місце: Ченков Р., Зенкін К., Веселовський В., Крижанівський Д.,  Руденко Д., Солтасюк А., Мельник В., Майстрюк П., Середенко У.

ІІ місце: Шишков А., Паланюк Н., Коробко С., Клименко Б., Довганюк О., Шаронова Д.

ІІІ місце: Бездітний Н., Опанасюк К., Середенко Д., Невольниченко Б., Усатюк К.

3-4.04.2015 р. Чемпіонат України серед дітай, юнаків, дівчат та юніорів (м. Київ)

І місце: Кульчицька А., Середенко У.

25-26.04.2015 р. Всеукраїнський чемпіонат з кіокушин карате “FIGHTER KYOKUSHIN” (м. Миколаїв)

І місце: Кульчицька А., Борисов М., Малков М., Куц Д., Майстрюк П., Веселовський В.

ІІ місце: Паланюк Н., Наливайський А., Аббасов Ф., Невольниченко Б., Кошелюк Д., Шишков А., Давиденко А.

ІІІ місце: Широкінська Д., Куц О.

13.06.2015 р. Чемпіонат  Первомайської міської Федерації Кокушин карате у розділі “crossfit” (м. Первомайськ)

І місце: Ткач А., Шишков А., Дурицький Д., Паланюк Н., Крижанівський Д., Селіванова В., Солтасюк А., Кульчицька А., Мельник В.

ІІ місце: Петренко Ю., Манжос В., Бездітний Н., Гайдученко А., Борисов М., Давиденко А., Харькевич Д., Кошелюк Д., Наливайський А.

ІІІ місце: Поліщук С., Волошин А., Веселовський В., Годзиневський В., Широкінська Д., Спасенко А., Баранов А.

20-26.07.2015 р. Літній тренувально-атестаційний табір Федерації Кіокушин карате Миколаївської області  (с. Біла Криниця, Березнегуватський р-н, Миколаївська обл..)

2-3.10.2015 р. Абсолютний Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з кіокушин карате  та Всеукраїнський ваговий чемпіонат серед дітей, юнаків та юніорів з кіокушин карате(м. Київ)

І місце: Кульчицька А., Солтасюк А.

ІІ місце: Середенко У.

ІІІ місце: Руденко Д., Давиденко А.

16-18.10.2015 р. ІХ Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате «Нова Одеса 2015»  (м. Нова Одеса, Миколаївська обл.)

І місце: Солтасюк А., Борисов М., Сідельников Д., Спасенко А., Паланюк Н., Наливайський А., Давиденко А., Крижанівський Д., Середенко У., Шаронова Д., Малков М.

ІІ місце:  Струкуленко С., Ченков Р., Годзиневський В., Зенкін К., Кульчицька А.

ІІІ місце: Коробко С., Волошин А., Баранюк С., Затворницький М., Муковін Н.

6-8.11.2015 р. Кубок України з кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів та дорослих (м. Дніпропетровськ)

І місце: Середенко У., Солтасюк А.

ІІІ місце: Борисов М.

5.12.2015 р. V Чемпіонат міста Первомайська присвячений 10-річчю Первомайської міської Федерації кіокушин карате.

І місце: Ткач А., Баранюк С., Ченков Р., Гребень В., Опанасюк К., Сідельников Д., Струкуленко С., Бездітний Н., Рибак В., Паланюк Н., Борисов М., Крижанівський Д., Солтасюк А., Голуб Є., Майстрюк П., Давиденко А., Кульчицька А.

ІІ місце: Доброжан М., Петренко Ю., Поліщук С., Манжос В., Волошин А., Зенкін К., Середенко Д., Дурицький Д., Веселовський В., Харкевич Д., Брижатюк А., Годзиневський В., Муковін Н., Мельник В., Широкінська К., Колісниченко Д., Середенко У.

ІІІ місце: Петріщенко М., Тросіненко М., Друцул М., Матвієнко В., Коробко С., Гайдученко А., Левицький Н., Затворніцький М.,  Кузьменко К., Спасенко А., Маліцький В., Шаронова Д., Широкінська Д.

19-20.12.2015 р. Тренувально-атестаційний семінар Федерації кіокушин карате Миколаївської області (м. Первомайськ)

20.02.2016 р. Кубок Миколаївської області у вікових та вагових  категоріях (м. Миколаїв)

І місце: Середенко У., Кульчицька А., Рибак В., Малков М., Паланюк Н. Колісниченко Д., Спасенко А., Кузьменко К., Наливайський А., Майстрюк  П., Куц О., Крижанівський Д., Шишков А., Сідельников Д., Солтасюк А., Гайдученко А.

ІІ місце: Широкінська К., Годзиневський В., Зенкін К., Давиденко А., Широкінська Д., Муковін Н., Дурицький Д.,

ІІІ місце: Кошелюк Д., Веселовський В., Барнюк С., Волошин А., Куц Д.

1-2.04.2016 р. Чемпіонат України з кіокушин карате на Кубок Олександра Богуслаєва (м. Запоріжжя)

І місце: Середенко У., Кульчицька А., Солтасюк А., Давиденко А.

ІІІ місце: Крижанівський Д.

23.04.2016 р. Чемпіонат Голосіївського району з кіокушин карате “Голосіївська весна” (м. Київ)

І місце: Середенко У.

20-22.05.2016 р. Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед юнаків, юніорів, чоловіків, жінок та сеньорів у вагових категоріях (м. Варна, Болгарія)

І місце: Середенко У.

ІІ місце: Кульчицька А.

ІІІ місце: Солтасюк А.

04.06.2016 р. Чемпіонат Первомайської Федерації кіокушин карате у розділі «crossfit»

І місце: Баранюк С., Шишков А., Дурицький Д.,Паланюк Н., Крижанівський Д., Брижатюк А., Давиденко А., Солтасюк А., Наливайський А., Кульчицька А.

ІІ місце: Поліщук С., Жмудик В., Волошин А., Веселовський В., Борисов М., Руденко Д., Колесніченко Д., Спасенко А., Доценко І., Середенко У.

ІІІ місце: Шевчук І., Ткач А., Пантовський К., Матвієнко В., Сідельников Д., Бездітний Н., Кузьменко К., Бобрушко В., Малков М., Муковін Н., Маліцький В., Кошелюк Д.

25-31.07.2016 р. ІІІ Літня школа національної Федерації кіокушин карате України (с. Біла Криниця, Березнегуватсьго р-ну, Миколаївської обл..)

25.09.2016 р. Відкритий Кубок Мелітополя з кіокушин карате у розділі «куміте» (м. Мелітополь)

І місце: Середенко У., Солтасюк А., Бездітний Н.

ІІ місце: Кульчицька А., Паланюк Н., Крижанівський Д., Шишков А.

8-9.10.2016 р. V Відкритий Кубок Молдови «GrandPrix Mercedes» (м. Кишинів, Республіка Молдова)

І місце: Солтасюк А., Середенко У.

ІІ місце: Кульчицька А.

15-16.10.2016 р. Відкритий турнір з хортингу присвячений Дню захисника України (м. Нова Каховка)

І місце: Спасенко А., Опанасюк К., Шишков А.,

ІІ місце: Струкуленко С.

22.10.2016 р. Х-й Відкритий Чемпіонат Миколаївської області у розділі «куміте» «Баштанка 2016» (м. Баштанка, Миколаївська обл.)

І місце: Солтасюк А., Годзиневський В., Зенкін К., Струкуленко С., Борисов М., Середенко У., Руденко Д., Куц Д., Кузьменко К., Паланюк Н., Опанасюк К., Сідельников Д., Широкінська Д., Кульчицька А., Майстрюк П.

ІІ місце: Давиденко А., Бездітний Н., Веселовський В., Дурицький Д., Доценко І., Ткач А., Паланюк Н., Муковін Н., Волошин А.

ІІІ місце: Затворницький М., Наливайський А., Малков М., Колесниченко Д., Рибак В., Крижанівський Д., Куц О., Лисиганіч І., Ясногор Т., Гребень В.

4-5.11.2016 р. Кубок України з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих у розділах «ката» та «куміте» (м. Дніпро)

І місце: Кульчицька А.,

ІІ місце: Середенко У., Опанасюк К.,

ІІІ місце: Широкінська Д., Солтасюк А.

26-28.11.2016 р. Кубок Європи з кіокушин карате серед юнаків, юніорів та сеньорів (м. Люблін, Республіка Польша)

І місце: Середенко У., Солтасюк А.

ІІ місце: Кульчицька А.

17.12.2016 р. VI Чемпіонат Первомайська з кіокушин карате серед дітей, юнаків та юніорів у розділі «куміте»

І місце: Ткач А., Жмудик В., Куц О., Волошин А., Зенкін К., Гребень В., Паланюк Н., Затворніцький М., Струкуленко С., Клименко Б., Крижанівський Д., Борисов М., Наливайський А., Малицький В., Майстрюк П., Колісніченко Д.

ІІ місце: Смик М., Юр`єв Г., Ченков Р., Сідельников Д., Шишков А., Діхтярук І., Бездітний Н., Веселовський В., Середенко Д., Ясногор Т., Годзиневський В., Кузьменко К., Куц Д., Малков М., Довжук В., Давиденко А.

ІІІ місце: Доброжан М., Баранець І., Лисиганич І., Матвієнко В., Опанасюк К., Пантовський К., Дурицький Д., Бобрушко В., Музиченко Д., Рибак В., Опанасюк Б., Руденко Д., Доценко І., Паланюк Д., Синицька А.

13-15.01.2017 р. Зимова школа Федерації кіокушин карате Миколаївської області (м. Миколаїв)

18.02.2017 р. Кубок Миколаївської області з кіокушин карате у розділі «куміте» у вагових категоріях (м. Миколаїв)

І місце: Колесніченко Д., Довжук В., Кульчицька А., Майстрюк П., Широкінська Д., Середенко Д., Середенко У., Солтасюк А., Веселовський В., Шишков А., Сідельников Д., Куц Д., Куц О., Годзиневський В., Рибак В., Ясногор Т., Опанасюк К., Бездітний Н.

ІІ місце: Спасенко А.,  Жмудик В., Волошин А., Муковін Н., Богусевич М., Кошелюк Д., Струкуленко С., Малков М., Паланюк  Д., Доценко І., Клименко Б., Давиденко А., Гребень В., Руденко Д., Рибалко К., Крижанівський Д.

ІІІ місце: Брижатюк А., Лозанов М., Дурицький Д., Бобрушко В.

19.03.2017 р. XI Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате у розділі «куміте» «Врадіївка 2017»

І місце: Ясногор Т., Куц О., Давиденко А., Веселовський В., Паланюк Д., Паланюк  Н., Кошелюк Д., Кульчицька А., Солтасюк А., Куц Д., Маліцький В., Зенкін К., Рибалка К., Сідельников Д., Майстрюк П., Колесніченко Д.

ІІ місце: Натіна А., Дурицький Д., Опанасюк К., Шишков А., Руденко Д., Малков М., Муковін Н., Юр`єв Г., Яцишин  М., Широкінська Д., Спасенко А., Брижатюк А.

ІІІ місце: Бондарєва Д., Бездітний Н., Жмудик В., Борисов  М., Головенко В., Дорошенко К., Доценко І., Крижанівський Д., Богусевич М., Баранюк С.

7-8.04.2017 р. Чемпіонат України з кіокушин карате у розділах «куміте» та «ката» серед дітей, юнаків та юніорів , м. Дніпро

І місце: Широкінська Д., Кошелюк Д.

ІІ місце: Зенкін К.

ІІІ місце: Паланюк Д., Паланюк  Н., Борисов М., Малков М.

15-16.04.2017 р. Чемпіонат Світу з кіокушин карате «International karate friendship» (м.Токіо, Японія)

ІІ місце: Кульчицька Анна

Середенко Уляна, Солтасюк Артур – учасники змагань

27.05.2017 р. Чемпіонат Первомайської Федерації кіокушин карате у розділі «crossfit»

І місце: Казачинський Н., Колесник Т., Ткач А., Смольнікова Л., Поліщук С., Жмудик В., Майстрюк П., Дуріцький Д., Натіна А., Паланюк Н., Колесніченко Д., Годзиневський В., Руденко Д., Кульчицька А., Солтасюк А., Наливайський А.

ІІ місце: Дуріцький Д., Кирилов І., Баранець І., Манжос В., Лисиганич І., Паланюк Д., Зенкін К., Довжук В., Гайдученко А., Кочаровська А., Крижанівський Д., Брижатюк А., Кошелюк  Д., Спасенко А., Доценко І.

ІІІ місце: Смик М., Куц О., Матвієнко В., Волошин А., Мальована М., Затворніцький М., Давиденко А., Кузьменко К., Куц Д., Рибалка К., Малков М., Маліцький В.

24-30.07.2017 р. Літня школа Національної федерації кіокушин карате «Березнегувате 2017» (с. Біла Криниця, Березнегуватський р-н., Миколаївська обл..)

23.09.2017 р. Чемпіонат Дніпропетровської області з кіокушин карате (м. Дніпро) 

І місце: Солтасюк А. (-55 кг;-65 кг), Середенко У., Кульчицька А., Муковін Н., Рибалка К., Струкуленко С.

ІІ місце: Борисов М., Дуріцький Д., Давиденко А., Поліщук С., Малков М.

ІІІ місце: Широкінська Д., Паланюк Н.

6-7.10.2017 р. VI  Відкритий кубок Молдови «GrandPrix Mercedes»

ІІ місце: Струкуленко С.

13-14.10.2017 р. 31 Відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате у розділах «ката» та «куміте» «31st KWF European kyokushin Championship Poland 2017» (м. Свіноуйсьце, Республіка Польща)

ІІ місце: Солтасюк А., Середенко У.

22.10.2017 р. ІІ Міжнародний турнір «Memory of Shihan Matyushin» (м. Дніпро)

І місце: Кульчицька А.

ІІ місце: Малков М., Ясногор Т., Дуріцький Д., Паланюк Н. Широкінська Д.

ІІІ місце: Шишков А.

28.10.2017 р. 16-й Відкритий Чемпіонат Черкаської області з кіокушин карате (м. Умань)

І місце: Струкуленко С., Муковін Н., Бездітний Н., Борисов М., Опанасюк Б., Опанасюк К., Крижанівський Д., Кошелюк Д.

ІІ місце: Ткач А., Шишков А., Боженко М., Куц О.

09.12.217 р. VII Чемпіонат міста Первомайська з кіокушин карате

І місце: Дуріцький Д., Майдаченко З., Биков І., Буряченко Д., Тодорашко І., Смольникова Л., Майстрюк П., Ченков Р., Дорошенко В., Соломонович В., Куц О., Паланюк Д., Жмудик В., Дуріцький Д., Гайдученко А., Зенкін К., Опанасюк К., Веселовський В., Струкуленко С., Колесніченко Д., Крижанівський Д., Кошелюк Д., Борисов М., Брижатюк А., Муковін Н.

ІІ місце: Доценко Р., Чухрій О., Головенко В., Вовк К., Кравченко С., Хісамєєва Д., Бусарєва В., Ткач А., Боженко М., Гребень В., Поліщук С., Довжук В., Юрьєв Г., Сідельников Д., Цуркан М., Бездітний Н., Богусевич М., Рябчук Б., Ясногор Т., Давиденко А., Паланюк Н., Рибалка К., Спасенко А., Кузьменко К., Малков М..

ІІІ місце:  Гаврусенко Д., Романенко В., Чернега А., Колодій А., Зейналов С., Доброжан М., Постригань І., Баранець І., Мальована М., Волошин А., Акберов М., Кошелюк О., Шишков А., Дубина Д., Дорошенко К., Биков В., Наливайський А., Опанасюк Б., Руденко Д.

11.02.2018 р. Кубок Миколаївської області з кіокусін карате, м. Миколаїв

І місце: Головенко В., Кульчицька А., Середенко У., Давиденко А., Майстрюк П., Бусарєва В., Брижатюк А., Борисов М., Ткач А., Богусевич М., Дуріцький Д., Сідельников Д., Кравченко С., Гребінь В., Куц О., Струкуленко С., Малков М., Солтасюк А., Крижанівський Д., Веселовський В.
ІІ місце: Чухрій О., Рибалка К., Кошелюк Д., Дорошенко К., Мальована М., Хісамєєва Д., Смольнікова Л., Дуріцький Д., Спасенко А., Кузьменко К., Биков І., Матвієнко В., Жмудик В., Зейналов С., Соломонович В., Боженко М. , Поліщук С., Кошелюк О., Биков В.
ІІІ місце: Синицька А., Паланюк Д., Гаврусенко Д., Шишков А., Наливайский А., Баранець І., Рябчук Б., Гайдученко А., Тодорашко І., Бездітний Н., Муковін Н

11.03.2018 р. Першість України з кіокусін карате у розділі «куміте», м. Миколаїв 

І місце: Кошелюк О., Зенкін К., Кульчицька А., Середенко У., Солтасюк А., Сідельников Д., Кузьменко К.
ІІ місце: Гребень В., Кошелюк Д., Малков М.
ІІІ місце: Поліщук С., Майстрюк П., Брижатюк А., Гайдученко А.

6-7.04.2018 р. Тренувально-атестаційний семінар «Первомайськ 2018»

13-14.04.2018 р. Відкритий міжнародний чемпіонат з кіокусін карате «Кубок Європи» (IKB), м. Полтава

І місце: Солтасюк А., Кульчицька А., Малков  М.
          ІІІ місце: Брижатюк А.

21.04.2018 р. Відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокусін «Ватутіне 2018» (KWF), смт. Ватутіне, Полтавської області

І місце: Солтасюк А., Бусарєва В., Бездітний Н., Кошелюк Д., Крижанівский Д., Колесніченко Д., Наливайський А., Дуріцький Д., Давиденко А., Ткач А., Лєсніков І., Боженко М., Головенко В., Жмудик В., Паланюк Д.
ІІ місце:
Поліщук С., Дорошенко К., Веселовский В., Волошин А., Кошелюк О., Гребень В., Спасенко А., Тодорашко І., Паланюк Н., Кузьменко К.
ІІІ місце: Смик М., Майдаченко З.

4-5.05.2018 р. Чемпіонат України з кіокушин  карате серед дітей та юнаків 2004-2009 років народження (WKO), м. Київ

ІІІ місце: Давиденко А., Бусарєва В.

6.05.2018 р.  Відкритий чемпіонат Запорізької області з кіокусін  (KWF), м. Запоріжжя

І місце: Солтасюк А., Кульчицька А., Кошелюк Д., Майстрюк П., Куц О.
ІІ місце: Богусевич  М., Бездітний Н., Поліщук С., Дорошенко К.

1-7.07.2018 р.  12-та міжнародна літня школа «Камчія 2018» (KWU) / KWU international summer camp Kamchia 2018

22.092018 р. Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокусін (KWF),  смт. Березнегувате, Миколаївської області

І місце: Кульчицька А., Спасенко А., Боженко М., Майстрюк  П., Крижанівський Д., Головенко В., Дуріцький Д., Зенкін К., Муковін Н., Кузьменко К.
ІІ місце: Лєсніков І., Латій Т., Шишков А., Струкуленко С.. Боровик В., Сідельников Д., Жмудик В., Поліщук С., Смик М., Давиденко А., Кошелюк Д.
ІІІ місце: Тодорашко І.,  Доброжан М., Опанасюк К., Ткач А., Брижатюк А.

7.10.2018 р. Міжнародний турнір з кіокушин карате «Меморіал Віктора Матюшина», м. Дніпро

І місце: Ткач А.
ІІ місце: Кошелюк Д.
ІІІ місце: Боровик В.

12-13.10.2018 р. Міжнародний чемпіонат з кіокусін карате “Belarus Open Cup KWF 2018”, м. Мінськ

І місце: Кульчица А., Дуріцькій Д., Давиденко А., Головенко В.
ІІ місце: Жмудик В.

21.10.2018 р. Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з кіокусін KWF, м. Дніпро

І місце: Струкуленко С., Муковін Н., Брижатюк А., Гребень В., Поліщук С., Сідельников Д.
ІІ місце:  Лєсніков І., Крижанівський Д.
ІІІ місце: Бездітний Н., Бусарєва В., Биков І., Паланюк Д.

1-5.11.2018 р. ІІ Чемпіонат Світу з кіокусін KWF, м. Астана / The 2nd KWF Kyokushin World Championship

І місце: Кульчицька Анна

107 змагань 1270 призових місць (І – 471, ІІ – 370, ІІІ – 324)

32 КМС
124 спортивні розряди
 
 

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *