Перехідний кубок Миколаївської області знову в НАС!

29 лютого у Миколаєві відбувся традиційний щорічний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів у розділі “куміте”. Цьогоріч у змаганнях прийняли участь спортсмени з Миколаєва, Первомайська, Нової Одеси, Баштанки, Снігурівки, Очакова та Березнегуватого.

Під час офіційного відкриття чемпіонату, за результатами роботи 2019 року, були нагородженні краща спортсменка 2019 року – бронзова призерка Кубку Світу з кіокусін карате – Давиденко Анастасія та кращий тренер 2019 року – Галімон Юрій

Команду Первомайської міської федерації кіокушин карате представляли 33 спортсмени, 27 з яких вибороли призові місця.

За результатами змагань Команда Первомайська зайняла перше командне місце та знову повернула до рідного міста перехідний кубок турніру.

Золото змагань: Журавльов І.,Зенкіна Я., Боженко Матвій, Боженко Максим, Дуріцький Д., Майдаченко З., Зенкін К., Биков В., Шинкарук С., Мєлєга А.

Срібло турніру: Галенко А., Тупчій Д., Гладь О., Смик Марина, Струкуленко С., Брижатюк А., Гребень В., Рекичанська А., Лєсніков І., Селезньов Г., Бусарєва В.

Бронза чемпіонату: Лісніченко А., Биков І., Муковін Н., Тодорашко І., Поліщук С., Дембіцька В.

Дякуємо батькам спортсменів за підтримку бойового духу команди

Дякуємо Бондаренку Сергію, Брижатюку Артему, Муковіну Нікіті та Давиденко Анастасії за суддівську роботу на цих змаганнях.

Дякуємо депутатам Первомайської міської ради та міському голові за надану можливість досягати високі спортивні результати на змаганнях .

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *