Кубок Світу з кіокусін KWU, 13-та Міжнародна літня школа з кіокусін Камчія 2019″

З 30 червня по 7 липня у Болгарії проходила 13-та Міжнародна літня школа з кіокусін KWU / The 13th International KWU Summer camp Kamchia, яка щороку збирає велику кількість спортсменів із різних версій карате. Цьогоріч на базі спорткомплексу “Камчія” зустрілись близько 1600 найкращих спортсменів та тренерів із 40 країн Світу.

Протягом тижня каратеки тренувалися під керівництвом іменитих спортсменів, Заслужених майстрів спорту та Майстрів спорту міжнародного класу Захарі Дам`янова (4 Дан), Олександра Пічкунова (4 Дан), Сергія Плеханова (4 Дан), Дмитра Савєльєва (3 Дан), Петра Мартинова (4 Дан).

Усі спортсмени були розділені на підгрупи та займалися на різних майданчиках.

2 липня в рамках Літньої школи проходив Кубок Світу з кіокусін KWU / World KWU Cup “Varna” серед юнаків, юніорів та кадетів. У змаганнях прийняло участь близько 450 спортсменів у цих вікових категоріях.

Шість спортсменів Первомайської федерації кіокушин карате, а саме Муковін Нікіта, Кульчицька Анна, БрижатюкАртем, Струкуленко Станіслав, Крижанівський Дмитро та Лєсніков Іван, здобувши призові місця на Чемпіонаті України з кіокусін, вибороли право на участь у чемпіонаті світового рівня та відстоювати честь міста та країни.

Цей день видався важким фізично та емоційно. Двоє спортсменів нашої команди вперше приймали участь у змаганнях такого високого рівня, тому хвилювання навколо татамі просто зашкалювали. За результатами змагань бронзу чемпіонату
у категорії 14-15 років -50 кг змогла вибороти Давиденко Анастасія. Кульчицька Анна, Брижатюк Артем та Крижанівський Дмитро вибули із боротьби у другому колі змагань, а Муковін Нікіта та Лєсніков Іван не змогли пройти рубіж першого поєдинку.

У загальному заліку команда України у складі 59 спортсменів на цих змаганнях виборола 9 нагород різного гатунку та посіла 4-те командне місце.

Після закінчення Кубку Світу спортсмени повністю занурились у тренувальний процес, отримували знання від відомих тренерів та обмінюватись досвідом із топовими бійцями Світу.