Youth KWU European Championship Berlin 2019 / Першість Європи з кіокусін KWU, Берлін,

На протязі останнього місяця у всіх інтерв’ю наші спортсмени та тренер розповідали про довготривалу підготовку до Першості Європи з кіокусін KWU, виснажливі тренування та переживання учасників… І ось цей день настав.  У складі збірної України боролися за нагороди Першості Європи з кіокусін у Берліні Кульчицька Анна, Муковін Нікіта та Брижатюк Артем – найдосвідченіші спортсмени Первомайської федерації карате. За офіційними даними нв чемпіонат заявлено 411 учасників від 12 до 17 років та 200 учасників від 8 до 11 років із 26 країн.

Усі три бійці дотримувалися спортивної дієти під час підготовки, аби увійти у свою вагову категорію. Навіть в дорозі контролювали показники 😁😁😁 аби мати можливість хоча б перекусити.

Свій перший поєдинок на Першості Європи з кіокусін провів Муковін Нікіта / Mukovi Nikita (566) з Miklos Maj (364) з Угорщини. Свій бій він розпочав не дуже впевнено (це перший міжнародний чемпіонат у якому Нікіта приймає участь), проте впродовж перших секунд йому вдалось зібратися та розпочати впевнену боротьбу на татамі. Весь поєдинок Нікіта вів на рівних, проте на останніх секундах двобою отримав від суперника маваші гері джодан (удар ногою в голову) та
оцінкою ваза-арі зазнав поразки. 

Артем Брижатюк (582) на протязі багатьох років ставав призером обласних та всеукраїнських змагань, а цьогоріч посів перше місце на Чемпіонаті України та отримав можливість відстоювати честь країни у складі збірної команди України. Бій, який сьогодні провів Артем був потужним та емоційним. Спортсмени не зупинялись ні на секунду аби перевести дух. Боротьба йшла на рівних і ми дуже сподівались на перемогу нашого бійця. Проте в кінці поєдинку суперник провів комбінацію “уширо гері чудан” (удар ногою в бік з повороту), а згодом і бокові удари руками. Ці комбінації вивели нашого бійця із рівноваги і судді змагань віддали перемогу супернику із оцінкою “ваза-арі”.

Затвердивши за собою статус чемпіонки Світу,Кульчицька Анна поклала на свої плечі велику відповідальність перед командою, містом та країною, і не мала права на помилку. Свій перший поєдинок Анна провела на високому рівні – двічі провела комбінацію “уширо маваші джодан із розвороту” (вертушка) та отримала оцінку “іппон” – повна перемога.

За місце у фіналі їй довелося змагатися з Єлизаветою Громовою – російською спортсменкою. Перший бій із суперницею закінчився нічиєю. Обидві дівчини дуже сильні, гарно підготовлені та наполегливі. Аня провела декілька технічних комбінацій у голову ( має гері джодан, уро маваші джодан), проте вони не були зараховані суддівською колегією. У результаті другого поєдинку, за рішенням суддів, боротьбу у фіналі продовжила росіянка, а Аня отримала бронзу Першості Європи з кіокусін.

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *