Результат Belarus Open Cup KWF 2018

12-13 жовтня в місті Мінську пройшов турнір з кіокусін карате “Belarus Open Cup KWF 2018”.
Цей турнір зібрав дев’ять команд з Білорусі, дві команди з Росії та одну команду з України. У складі збірної України на цьому турнірі боролися бійці Первомайської федерації кіокушин карате: Поліна Майстрюк, Анна Кульчицька, Владислав Головенко, Владислав Жмудик і Дмитро Дуріцький
Змагання проходили серед дітей та юнаків від 6 до 15 років в просторому залі Республіканського центру олімпійського резерву з гандболу.
Поїздка була спланована таким чином, щоб у спортсменів був час адаптуватися після тривалої дороги, тому вдалося поєднати приємне з корисним: не тільки взяти участь в турнірі, а й провести два чудових дні в столиці Білорусі.
У нашої команди залишилися тільки приємні враження та спогади як про місто, так і про сам турнір, адже організація цього чемпіонату була на гідному рівні.
За результатами змагань наші спортсмени привезли додому 4 золотих і 1 срібну медаль: Кульчицька Анна, Дуріцький Дмитро, Давиденко Анастасія та Головенко Владислав завоювали золото чемпіонату, а Жмудик Владислав – срібло!
Для Анни цей турнір був підготовчим, адже з 1 по 5 листопада вона буде відстоювати честь нашої країни на Чемпіонаті Світу з кіокусін в Астані (Казахстан), а ось для юних спортсменів, які вперше взяли участь в турнірі такого рівня та ще й за кордоном – це величезне досягнення і крок вперед на шляху до нових результатів.
Наступним в нашому плані заходів буде Чемпіонат Дніпропетровської області з кіокусін, який пройде в Дніпрі вже в ці вихідні.

Як то кажуть, їдемо далі)))) адже зупинятися не в наших правилах Smilie: ;)

Дякуємо за допомогу та підтримку наших мам – Жмудик Анну та Головенко Олену

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *