Подвійна перемога цього уік-енду!!!

Дуже насичені вихідні закінчили виїзний спортивний сезон Первомайської федерації кіокусін карате. 4-5 травня в Києві, а 6 травня в Запоріжжі пойшли змагання, у яких прийняли участь та боролись за нагороди наші каратеки.

4 та 5 травня у Києві відбувся Чемпіонат України з кіокусін карате серед дітей та юнаків 2004-2009 років народження (WKO). Не дивлячись на такі вікові обмеження чемпіонат зібрав на чотирьох татамі 620 спортсменів із 19 регіонів України.  Первомайськ у складі збірної України (KFU) представляли Давиденко Анастасія, Бусарєва Віолетта, Кузьменко Кузьма, Колесніченко Дар’я та Кошелюк Олексій.

Згідно жеребкуванню, у кожного бійця було по 5 поєдинків, та не усі змогли дійти до фіналу. За словами тренера Юрія Галімона, навіть маючи фізичну та кондиційну перевагу над суперником, іноді важко здобути над ним перемогу, тому що в першу чергу потрібно перемогти себе: свій страх, біль та переживання. За результатами цього чемпіонату Давиденко Анастасія та Бусарєва Віолетта вибороли дві бронзи.

Позитивних ноток поїздці додала прогулянка містом у перший день чемпіонату. Діти відвідали Національний науково-природничий музей НАН України та весь вільний час провели прогулюючись центральними вулицями нашої чарівної столиці.

6 травня у Запоріжжі відбувся відкритий Чемпіонат Запорізької області з кіокусін (KWF) серед дітей, дівчат, юнаків та юніорів, що зібрав у просторому залі 250 спортсменів з Дніпропетровської, Запорізької , Черкаської Полтавської та Миколаївської областей.  Цей турнір був більш успішним . Із десяти представників нашого міста, що увійшли до збірної Миколаївської області, 9 посіли призові місця.

ЗОЛОТО завоювали: Солтасюк Артур, Кульчицька Анна, Кошелюк Дар’я, Майстрюк Поліна, Куц Олександр.

СРІБЛО вибороли: Богусевич Максим, Бездітний Нікіта, Поліщук Сергій, Дорошенко Ксенія

Також на відкритті турніру спортсмена Первомайської федерації кіокусін карате Солтасюка Артура було нагороджено нагрудним знаком та посвідченням Кандидата у Майстри спорту України, за результатами Чемпіонату Європи 2017 року (м. Свіноуйсьце, Республіка Польща), де Артур завоював срібло та європейське визнання.

На такій приємній ноті і завершився виїзний сезон команди. Для всіх він був дуже напруженим, адже щоденні тренування розпочалися для спортсменів збірної ще у січні місяці і лише зараз вони зможуть відпочити. Проте ми робимо паузу не надовго. У кінці травня проводитиметься традиційний Чемпіонат Первомайської федерації кіокусін карате у розділі «crossfit», а влітку спортсмени відвідуватимуть спортивні тренувальні табори, аби гарно підготуватись до нового спортивного сезону.

Дякуємо депутатському корпусу та міському голові за можливість спортсменами відвідувати таку велику кількість чемпіонатів. Приносимо дяку батькам наших спортсменів за підтримку та розуміння.

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *