Підсумки Чемпіонату Черкаської області з кіокусін

У минулі вихідні місто Ватутіне зустрічало спортсменів на Відкритий Чемпіонат Черкаської області з кіокусін карате (KWF). У турнірі прийняли участь 140 учасників з 9 міст України. Первомайськ, у складі збірної Миколаївської області, представили 30 спортсменів від 5 до 16 років.

За результатами змагань наші каратеки вибороли 27 медалей різного ґатунку

І місця: Солтасюк Артур, Бусарєва Віолетта, Бездітний Нікіта, Кошелюк Дар`я, Крижанівский Дмитро, Колесніченко Дар`я, Наливайський Артем, Дуріцький Дмитро, Давиденко Анастасія, Ткач Артем, Лєсніков Іван, Боженко Максим, Головенко Владислав, Жмудик Владислав, Паланюк Дар`я

ІІ місця: Поліщук Сергій, Дорошенко Ксенія, Веселовский Віктор, Волошин Артем, Кошелюк Олексій, Гребень Владислав, Спасенко Арсен, Тодорашко Іван, Паланюк Назар, Кузьменко Кузьма

ІІІ місця: Смик Максим, Майдаченко Захар

Тренер команди Юрій Галімон відзначив, що деякі призери нашої федерації значно підвищили свій технічний та фізичний рівні, в порівнянні з минулими змаганнями, і провели дуже гарні та професійні поєдинки. Серед таких спортсменів: Давиденко А, Ткач А., Колесніченко Д., Жмудик В., Наливайський А., Бусарєва В., Лєсніков І., Дорошенко К.

Цей турнір запам’ятався нашій делегації не лише перемогами, а й гарним відпочинком у    Катеринопільському лісі, у який завітала команда дорогою додому. Дивовижний запах та краса дерев заворожили і великих і малих. До сутінків спортсмени бігали, стрибали та просто гарно проводили час у цьому чудовому місці.

Дякуємо меру міста та депутатському корпусу за можливість спортсменів відвідувати змагання, а батькам за підтримку команди на нашому нелегкому шляху.

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *