Підсумки Кубку Миколаївської області з кіокусін карате

11 лютого в ФОК Миколаєва пройшов щорічний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате. Як і раніше участь в ньому брали тільки спортсмени нашої області – в цьому році з 8 міст: Миколаєва, Первомайська, Снігурівки, Очакова, Нової Одеси, Березнегуватого, Баштанки та Врадіївки.

Щорічно на Кубку області підводять підсумки минулого спортивного року і відзначають досягнення спортсменів і їх наставників. Цього року всі номінації в категорії «Кращі» забрала з собою первомайська команда. Дипломом «Кращий тренер 2017 року» був нагороджений тренер Первомайської федерації кіокушин карате Юрій Галімон, дипломом «Кращий боєць 2017 року серед юнаків» був нагороджений Солтасюк Артур – срібний призер Чемпіонату Європи з кіокусін карате, дипломами «Кращий боєць 2017 року серед дівчат» були нагороджені Кульчицька Анна – КМС України, срібна призерка Чеміпіонату Світу з кіокусін карате і Середенко Уляна – срібна призерка Чемпіонату Європи з кіокусін карате.

Боротьба була жорсткою і безкомпромісною. Бої розгорнулася одночасно на трьох татамі, що додавало в атмосферу турніру особливої напруженості, адже потрібно було підтримувати одночасно кількох своїх бійців і товаришів.

У цьому році в чемпіонаті від Первомайської федерації кіокушин карате взяла участь рекордна кількість бійців – 58 (заявлено було більше 60-ти, але в зв’язку з хворобами деякі бійці не змогли взяти участь в турнірі)

 

 

 

 

 

За підсумками чемпіонату, з 20-ма золотими медалями  первомайська федерація посіла перше командне місце і привезла нагородний кубок в рідне місто.

Всього на турнірі наші спортсмени завоювали 50 медалей

Золото в своїх категоріях вибороли: Головенко Владислав, Кульчицька Анна, Середенко Уляна, Давиденко Анастасія, Майстрюк Поліна, Бусарєва Віолетта, Брижатюк Артем, Борисов Максим, Ткач Артем, Богусевич Максим, Дуріцький Дмитро, Сідельников Дмитро, Кравченко Сергій, Гребінь Владислав, Куц Олександр , Струкуленко Станіслав, Малков Михайло, Солтасюк Артур, Крижанівський Дмитро, Веселовський Віктор.

Срібло завоювали: Чухрій Олександр, Рибалка Катерина, Кошелюк Дар`я, Дорошенко Ксенія, Мальована Марина, Хісамєєва Дар`я, Смольнікова Лада, Дуріцький Даніїл, Спасенко Арсен, Кузьменко Кузьма, Биков Іван, Матвієнко Володимир, Жмудик Владислав, Зейналов Сархан, Соломонович Василь, Боженко Максим , Поліщук Сергій, Кошелюк Олексій, Биков Віталій.

Бронзу вибороли: Синицька Анастасія, Паланюк Дар`я, Гаврусенко Денис, Шишков Антон, Налиівайскій Артем, Баранець Іван, Рябчук Богдан, Гайдученко Артур, Тодорашко Іван, Бездітний Нікіта, Муковін Нікіта.

Висловлюємо подяку суддівській колегії: Бондаренку Сергію, Янішевському  Давіду і Смольнікову Олександру за справедливе суддівство і підтримку.

Велика подяка батькам за підтримку спортсменів на чемпіонаті. Особлива подяка Кульчицькій Наталії і Солтасюк Наталії за допомогу в організації турніру.

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *