Стаття газети “ТВ Всесвіт” від 28.04.2017 (Первомайські каратисти – серед кращих на планеті!!)

Первомайські спортсмени у складі збірної команди України прийняли участь у Чемпіонаті Світу з  кіокушин карате,  який проходить традиційно на спортивній арені «Метрополітен – гімназіум» в м. Токіо ( Японія).  Цьогорічна кількість учасників зросла до 1600 спортсменів з 29 країн Світу.
Слід зазначити, що міжнародні делегації були представлені 480 спортсменами, а всі інші – потужна команда збірної Японії. І це не дивно, тому що кіокушин карате – це традиційний японський вид спорту. На кожній вулиці у Токіо є принаймні 3, а іноді і більше доджо, де займаються як зовсім маленькі шанувальники карате так і досвідчені бійці.

Рішення, щодо участі первомайських спортсменів на Чемпіонаті Світу, було прийнято після успішного виступу на чемпіонаті Європи у м. Варна (республіка Болгарія) та Кубку Європи у м. Люблін (республіка Польща), де наші спортсмени Середенко Уляна, Солтасюк Артур та Кульчицька Анна  на чолі з тренером Юрієм Галімоном показали високий рівень підготовки, ставши чемпіонами та призерами змагань.

Підготовчий процес до самого найважливішого та значимого турніру в житті кожного спортсмена був дуже важким та відповідальним. Спортсмени декілька місяців до початку змагань щоденно проводили виснажливі тренування, про те найважчим було знайти кошти для  участі наших спортсменів в чемпіонаті світу. Первомайська федерація кіокушин карате разом з батьками спортсменів провели велику роботу: підготували  безліч клопотань та листів з проханням про допомогу в організації поїздки в різні установи та до багатьох організацій. На наше прохання – фінансування представників нашого міста, членів збірної України, вихованців Первомайської федерації кіокушин карате, не вагаючись відгукнулися народний депутат України Аркадій Олексійович Карнацький та депутати Первойської міської ради на чолі з міським головою Людмилою Григорівною Дромашко. Ми висловлюємо їм велику дяку за надану можливість та впевнені, що наші досягнення переконали усіх, що ми недарма використали свій шанс.

Чемпіонат світу проходив 15квітня та розпочався одночасно на одинадцятьох татамі.  За результатами жеребкування та мандатної комісії Солтасюк Артур увійшов у категорію «юнаки 15 років до 55 кг», яка нараховувала вісімдесят п`ять спортсменів з Росії, Румунії, Польщі, Японії, Болгарії. Незважаючи на те що, Артур провів лише один поєдинок, він зумів показати відмінну техніку, але програв за рішення суддів одному з лідерів японської збірної команди.

Середенко Уляна, після мандатної комісії зуміла ввійти в категорію «дівчата 12-14 років до 45 кг». Цьому передував важкий шлях спортивної дієти, якої вона притримувалася на протязі останніх трьох місяців. Провівши два поєдинки з представниками японської збірної та вигравши бої, в третьому поєдинку поступилася спортсменці з Японії.

Кульчицька Анна в категорії «дівчата 12-14 років 45+кг» (абсолютна вагова категорія) провела п`ять поєдинків. В усіх боях вона зустрілася  з представницями Японії. У трьох виборола перемогу  с оцінкою ваза-арі, один поєдинок став переможним за рішенням судій. У фіналі вона зустрілася з представницею Японії. Увесь бій вона була домінуючим суперником і  лише на останніх хвилинах поступилася, в результаті чого принесла збірній України, Миколаївській області та нашому місту  срібну нагороду чемпіонату світу 2017 року. Приємно відзначити, що з 10 учасників, що були представлені від України на світових змаганнях лише наша спортсменка змогла посісти призове місце.

Після змагань спортсменам видалась можливість прийняти участь у міжнародному семінарі який проходив декілька днів в доджо, де займаються найсильніші спортсмени світу. Після важких тренувань делегація  мала можливість помилуватися краєвидами та пам`ятками цього міста.

 

 

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *