Результати ХІ Відкритого чемпіонату Миколаївської області

19 березня у смт. Врадіївка пройшов ХІ Відкритий Чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате. У змаганнях прийняли участь близько 160 спортсменів із Києва, Харкова, Мелітополя, Миколаєва, Первомайська, Снігурівки, Баштанки, Нової Одеси та  Березнегуватого. Боротьба велася за золото у 28 категоріях.Зазвичай, гостей на відкритий чемпіонат Миколаївської області зустрічає місто, де вже функціонує відділення карате, проте цього року все задумали інакше – і ось чому: саме у Врадіївці невдовзі буде відкрите нове відділення Федерації кіокушин карате Миколаївської області і задля популяризації цього виду спорту на Врадіївщині ці змагання було вирішено провести саме там. І хоч організація чемпіонату була не легкою: змінювалось і місце і день змагань, організаторам довелось на протязі останніх двох днів транспортувати на місце чемпіонату оздоблення для зали та весь спортивний інвентар, до того ж і погодні умови не були дуже сприятливими, проте цей факт лише показав, що турніри, як і раніше проводяться лише на найкращому рівні не зважаючи на усі перешкоди.

На відкритті турніру з привітальними словами виступив начальник Врадіївського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Пелех Михайло Іванович. Лише він відгукнувся на прохання організаторів та люб`язно надав приміщення для проведення чемпіонату. У свою чергу він зазначив, що їх спортивний зал уперше за довгі роки приймає таку велику кількість чудових гостей та спортсменів. За вагомий внесок в розвиток кіокушин карате Михайло Іванович був нагороджений почесним дипломом.

Для первомайських спортсменів цей турнір не був настільки фізично та психологічно важким через те, що активна щоденна підготовка почалася ще з січня місяця перед Кубком Миколаївської області, тому тренування продовжилися у стабільному робочому режимі. Можна відзначити, що рівень спортсменів значно підвищився – про це свідчить той факт, що багато бійців отримали перемогу над тими ж суперниками, яким програли місяць тому у Миколаєві, а отже – працювали не дарма. За результатами змагань із 28 категорій – 16 перших місць  завоювала Первомайська Федерація кіокушин карате. Призові місця розпділилися наступним чином:
золото: Ясногор Тимофій, Куц Олександр, Давиденко Анастасія, Веселовський Віктор, Паланюк Дар`я, Паланюк Назар, Кошелюк Дар`я, Кульчицька Анна, Солтасюк Артур, Куц Денис, Маліцький Владислав, Зенкін Кирило, Рибалка Катерина, Сідельников Дмитро, Майстрюк Поліна, Колесніченко Дар`я
срібло: Натіна Аліна, Дурицький Дмитро, Опанасюк Кирило, Шишков Антон, Руденко Денис, Малков Михайло, Муковін Нікіта, Юр`єв Георгій, Яцишин Максим, Широкінська Дар`я, Спасенко Арсен, Брижатюк Артем
бронза: Бондарєва Дар`я, Бездітний Нікіта, Жмудик Владислав, Борисов Максим, Головенко Владислав, Дорошенко Ксенія, Доценко Іван, Крижанівський Дмитро, Богусевич Максим, Баранюк Сергій.

Первомайська федерація кіокушин карате висловлює подяку начальнику Врадіївського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Пелеху Михайлу Івановичу за підримку, розумінні та допомогу у організації турніру, сіддівській колегії за злагоджену роботу у день змагань та батькам спортсменів, що допомогали у організації змагань: Кузьменко М., Колесніченко О., Пасичнюк М., Середенко В., Солтасюк Н., Муковіну В., Паланюку В., Паланюк Л., Веселовській О., Кульчицькій Н, Гашенко С., Євтушенку О., Бондаренку С.

 

 

Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

2 Responses to Результати ХІ Відкритого чемпіонату Миколаївської області

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *