Не лише спортом живуть спортсмени

Первомайська міська федерація кіокушин карате долучилась до загальноміського суботника.
21 березня в рамках проведення двомісячника “Чисте довкілля” за ініціативи Первомайської міської федерації кіокушин карате було надіслано листа до Первомайської міської ради з пропозицією долучити організацію до загальноміського суботника. У результаті – за організацією було закріплено сквер на перехресті вул. Гвардійської та Молокова.

У корисному заході взяли участь близько 50 осіб віком від 8 до 50 років. Приємно те, що на заклик взяти участь у акції відгукнулися не тільки маленькі та дорослі спортсмени, але й батьки юних вихованців Федерації, які разом із дітьми на власному прикладі проявили активну громадську позицію.
Отже, у прибиранні взяли участь 30 дітей та підлітків, а також близько 20 дорослих. Після прибирання території все сміття було зібране та завантажене на дві вантажівки (організовані управлінням житлово-комунального господарства Первомайської міської ради).
Проведення таких заходів приносить велику користь як для міста, в результаті чого воно стає чистішим, охайнішим, так і для юних спортсменів – вони вчаться бути активними учасниками суспільного життя громади.
Після прибирання керівництво Федерації запросило всіх учасників акції до спортивного залу, де пригостило смачними тортами та солодкими напоями. Незважаючи на втому, всі учасники залишились задоволеними.
Л. Нікітська
P. S.: Керівництво Первомайської міської федерації кіокушин карате висловлює щиру подяку суддівській колегії Первомайської міської федерації кіокушин карате – В’ячеславу Султанову, Павлу Соколову, Сергію Бондаренку. Особлива подяка висловлюється сім’ям: Середенків, Паланюків, Гайдученків, Годзеновських, Богусевич, Шишкових, Нужденків, а також Роману Мельнику та всім батькам учасників акції за підтримку Федерації кіокушин карате та за активну громадську позицію задля процвітання нашого прекрасного міста.
IMG_4142
Поділитися...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK
Category(s): Новини

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *