ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ БЕРЕЗНЯ

5 березня – Ткачук Ярослав
5 березня – Тупчій Дмитро
6 березня – Колодій Артур
7 березня – Скрильов Єгор
14 березня – Гніденко Максим
17 березня – Майдаченко Захар
19 березня – Янковський Кирил
21 березня – Бушанський Олександр
27 березня – Величко Андрій

Рубрика: Без рубрики 18.03.2020

Перехідний кубок Миколаївської області знову в НАС!

29 лютого у Миколаєві відбувся традиційний щорічний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів у розділі “куміте”. Цьогоріч у змаганнях прийняли участь спортсмени з Миколаєва, Первомайська, Нової Одеси, Баштанки, Снігурівки, Очакова та Березнегуватого.

Читати повністю

Рубрика: Новини 16.03.2020

ЗИМОВА ШКОЛА з кіокусін KWF 24-26.02.2020

24-26 січня у Миколаїві пройшли триденні тренувально-атестаційні збори “ЗИМОВА ШКОЛА з кіокусін KWF”.

Читати повністю

Рубрика: Новини 28.01.2020

План заходів на І півріччя

Читати повністю

Рубрика: Новини 23.01.2020

Про ремонт та новеньке татамі у додзьо Первомайської федерації кіокушин карате

Вчора до нашого спортзалу завітала депутат Первомайської міської ради Клименко Наталія Григорівна. Під час зустрічі відбулась офіційна передача нового спортивного покриття (татамі) для додзьо по вул. Коротченка, придбаного завдяки депутатським коштам Наталії Григорівни.

Читати повністю

Рубрика: Новини 22.01.2020

«ЗИМОВА ШКОЛА КІОКУСІН KWF 2020»

В період з 24 по 26 січня 2020 року у м. Миколаєві буде проходити «ЗИМОВА ШКОЛА КІОКУСІН KWF 2020»

Читати повністю

Рубрика: Новини 10.01.2020

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ СІЧНЯ

2 січня – Грицюк Кіріл
4 січня – Глєбова Анастасія
6 січня – Булавкіна Маргарита
8 січня – Ахмєтов Карім
10 січня – Тодорашко Іван
12 січня – Дембіцька Вероніка
13 січня – Малашинська Єва
17 січня – Мельник Сергій
19 січня – Шавирко Іван
21 січня – Садовський Володимир
22 січня – Кругленко Єгор
22 січня – Константинов Сергій
26 січня – Боженко Максим

Рубрика: Без рубрики 10.01.2020

Рубрика: Без рубрики 08.01.2020

Рубрика: Новини 30.12.2019

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ГРУДНЯ

9 грудня – Липа Владислав

10 грудня – Вронський Ілля

11 грудня – Звєздун Глєб

12 грудня – Романенко Владислав

13 грудня – Чабан Андрій

14 грудня – Єрошина Єва

17 грудня – Смик Катерина

20 грудня – Стефанко Максим

21 грудня – Брижатюк Артем , Мартиненко Денис

24 грудня – Клименко Остап

Рубрика: Без рубрики 23.12.2019